Rosevelt Fiber Gel Serisi 

Fiber serisi geller alrilik ve jelin karışımı ile olışannüst teknoloji bir üründür . Klasik jellerden farklı olarak alriliğin dayanıklılı ve jelin kolay uygulanır özelliğini alarak bir üründe birleştirmiştir.

Aynı zamanda tek alamalı olarak uygulanan  yeni besil bir heldir. 3 in 1 dediğimiz üö aşamayı tek alamada uygulayabileceğiniz fiber serisi ile tek aşamada kalıcı ve kolay uygulama sunar.

Avrupanın merkezinde Hollanda da GMP kalite standartlarında üretilmiş sağlık güvenlik koşulları yüksek kalitesi tereddütsüz bir üründür. Türkiyede de  sağlık bakanlığı bildirimleri yapılarak gerekli onayları alınmıştır.  Yasalarımıza göre sağlık bildirimleri yapılmamış ürünlerin satışı ve kullanımı suç olup ciddi cezaları vardır. Ürünlerinizi seçerken bu konuya dikkat etmenizi şiddetle hatırlatırız.

Klasik jellere göre daha yoğun kıvamlı olan jeller form uygulamasında da jele form vermeyi kokaylaştırır. İnce bir tabaka halinde uygulandığında top coata gerek kalmadan işlemi bitirebilirsiniz.

Profesyonelce uygulandığında tırnak üzerindeki tutunma son derece yüksektir 6 haftaya kadar tırnakta rahatlıkla kalır.

En iyi sonucu almak için öncesinde Rosevelt superbond veya primer son kat cila olarak da Rosevelt Top Coat kullanılımı  önerilmektedir.

Author Info

Rosevelt Kozmetik

No Comments

Post a Comment